Sabit Beton Santrali

SBS-100 Beton Santrali , yeni tasarımı ve performansı ile hazır beton üretiminde sınırları zorlar! Eşsiz, tam otomasyon sistemi ile size en iyi deneyimi yaşatır. SBS 100 Beton Santrali ile her seviyede ihtiyacın kaşılanması için pratik ve efektif çözümler sunan firmamız, Sabit Beton Santralleri ile maksimum verime kolaylıkla ulaşılmaktadır.
Ayrıca, işletme kaynaklarının doğru kullanılmasını sağlayarak, zamandan kazandırır ve kazanca dönüştürürler.

SBS 100 100 m3 Beton Santralleri, Uluslararası standartlara uygun, ağır çalışma ve iklim koşulları altında görev yapacak şekilde geliştirilmişlerdir. Bu sayede, üretim kalitesinden taviz vermeden, 7/24 çalışarak kesintisiz üretim çözümü sunabilmektedirler. Dünyanın her bölgesindeki işletmeler için, son derece kolay ve pratik kurulumları sayesinde; satın alma maliyetlerinden tasarruf sağlayarak, kaliteli üretimin alternafi haline gelmişlerdir.

SBS 100 Beton Santrali, Full otomatik otomasyon sistemi, operatör yönetimi ile üretim sürecinin takip ve kontrolünü kolaylaştırarak, olası kullanım ve üretim hatalarını ortadan kaldırmaktadır. Böylece; bakım ve üretim için gereken zaman ve maliyetlerden tasarruf sağlarken, kesintisiz ihtiyaç alanlarında aralıksız ve süratli üretim imkanı da sunmaktadırlar.

Teknik Özellikler

Özellik Adı Değer
Agrega Bekletme Bunkeri 2 m³
Agrega Stok Bunkeri 80 (4 x 20) m³
Agrega Tartım Bandı Boyutları 800 x 13000 mm
Agrega Tartım Kantarı 4.400 kg
Agrega Transfer Bandı Ölçüleri 800 x 28000 mm
Çimento Kantarı 1200 kg
Çimento Silosu Opsiyonel ton
Karıştırıcı Mikser Tek Milli Mikser – Çift Milli Mikser (Opsiyonel)
Katkı Kantarı 40 lt
Mikser Yaş Beton Kapasite 2 m³
Santral Kapasitesi 100 m³/saat
Su Kantarı 800 kg

 

Ürün Görselleri

WhatsApp chat